Kaka Adam

Kaka Adam oyunu 1012 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Komik Oyunlar

Kaka Adam Kaka Adam ; Üstte üzerinize doğru kaka yapan adamın poposuna fitil sokmaya çalışıyorsunuz amacınız fitilleri yerleştirmek :-) oyunun kontrolünü mouse ile sağlayabilirsiniz,

Oyun Oyna

Kaka Adam Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumurta Adam Yumurta Adam Masanın üzerinde duran bu komik yumurtayı istediğin gibi süsleyerek yumurta adama benzetmek ister misin?

Sünger Bob Kötü Adamlar Sünger Bob Kötü Adamlar Kötü adamlar etrafınızı sarmış. Onları balonlara alarak patlatmalısınız. Patlattığınız her balonda size hediye verilecektir. Bölümleri tamamlayarak ilerleyin.

Silahlı Adam Silahlı Adam Silahlı Adam oyunumuzda tüm düşmanlarımızı yok edeceğiz.En güzel macera oyunları Game.Gen.TR de oynanır.

Kirli Adam Hapiste Kirli Adam Hapiste Hapishanede bulunduğunuzdan dolayı hapishane içerisindeki mahkumları ve gardiyanları öldürerek oyun içerisinde ilerlemeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan gardiyanları ve mahkumları klavyenizin A, S, D tuşlarını kullanarak öldürebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerledikten sonra eğer bölüm geçmeyi başarabilirseniz ilerleyen bölümlerde adamınıza yeni hareketler eklemenmektedir ve bu hareketler ile gardiyanları ve mahkumları daha kolay öldürebilmektedir. Ayrıca oyun içerisinde klavyenizin sağ yön tuşuna iki kere basarak hızlı koşabilirsiniz.

Kayakçı Kötü Adamlar Kayakçı Kötü Adamlar Kayak yapmak istediğiniz kötü adamı seçin ve yön tuşları ile engellere takılmadan ilerleyin.

Kaka Adam Kaka Adam Üstte üzerinize doğru kaka yapan adamın poposuna fitil sokmaya çalışıyorsunuz amacınız fitilleri yerleştirmek :-) oyunun kontrolünü mouse ile sağlayabilirsiniz,

Çubuk Adam Dövüşü Çubuk Adam Dövüşü Bu çizgi adam dövüş oyununda farklı düşmanlarla dövüşmeyi seçebiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız. Oyuna başlamadan önce, hem istediğiniz tuş kombinasyonunu, hem de istediğiniz bölümü seçin.

Çubuk Adam Çubuk Adam Çubuk adam dövüşleri serisinin bir oyunu daha. Başlangıçta düşmanınızı seçebiliyorsunuz. Ama sıralamaya göre zorluk derecesi artıyor. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız.

Çöpcü Adam Çöpcü Adam Space tuşuna basın ve yön tuşları ile alanı daraltın puanları ve paraları toplayın alan küçüldükçe oyunu kazanacaksınız.

Çöp Adam Futbol Çöp Adam Futbol Çöp Adam Futbol oyunumuzda futbol topumuzun yönünü ve şiddetini ayarlayarak yıldızlarımızı topla vurmaya çalışacağız.