Saldırı Timi 2

Saldırı Timi 2 oyunu 432 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları

Saldırı Timi 2 Saldırı Timi 2 ; Düşmanlar bölgenizi işgal ederek tesisinizi yok etmek istiyor. Kontrolü elden bırakmamanız için savaşarak mücadelenizi sürdürmelisiniz. Bölgede asker kalmadığından hayatta kalmak için çabalayan laboratuvar görevlisi eline silahı alır ve tim oluşturur. İlk bölümde başarı sağladığınız taktirde güvenli bölgeye geçiş yaparak daha zorlu savaşlara katılacaksınız. Kontrol için yön tuşlarını ya da w,a,s,d tuşlarını kullanabilirsiniz. Silahınızı değiştirmek için Q tuşunu ateş etmek için mouseyi kontrol edin. Biten merminizi doldurmak için ise R tuşunu tuşlayabilirsiniz.

Oyun Oyna

Saldırı Timi 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Boyama  2 Winx Boyama 2 Winx Boyama oyununda winx kızlarımızı kendi zevkimize ve hayal gücümüze göre boyayacağız.

Uçak Saldırısı Uçak Saldırısı Uçak Saldırısı oyunumuda uçağımızı fare ile idare edip düşman uçaklarını ve yapılarını uçağımızla yok edeceğiz.

Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 oyunumuzda uçakları havaalanında uygun yerlere park edeceğiz. Uçakların burunlarındaki renk ne ise aynı renkteki park yerlerine park etmemız gerekiyor.

Top Sektirme 20 Top Sektirme 20 Dünyanın en ünlü ve en becerikli futbolcuları arasında top sektirme turnuvası düzenleniyor. Turnuvada birinci olmak istiyorsak top çok sektirmemiz gerekiyor.

Sue Boyama 2 Sue Boyama 2 Kendi zevkimize göre boyayacağız.

Sessiz Katil 2 Sessiz Katil 2 Oyuna giriş yaptıktan sonra duran sabit asker hedeflerine nişan alıp onları vurarak oyundaki bölümleri geçmeniz gerekiyor. Mouse kontrolü sayesinde nişan ayarınızı yapın ve askerleri vurun.

Saldırı Timi 2 Saldırı Timi 2 Düşmanlar bölgenizi işgal ederek tesisinizi yok etmek istiyor. Kontrolü elden bırakmamanız için savaşarak mücadelenizi sürdürmelisiniz. Bölgede asker kalmadığından hayatta kalmak için çabalayan laboratuvar görevlisi eline silahı alır ve tim oluşturur. İlk bölümde başarı sağladığınız taktirde güvenli bölgeye geçiş yaparak daha zorlu savaşlara katılacaksınız. Kontrol için yön tuşlarını ya da w,a,s,d tuşlarını kullanabilirsiniz. Silahınızı değiştirmek için Q tuşunu ateş etmek için mouseyi kontrol edin. Biten merminizi doldurmak için ise R tuşunu tuşlayabilirsiniz.

Panda Zuma 2 Panda Zuma 2 Panda zuma 2 oyunumuzda aynı renkte en az 3 balonu yanyana getirerek onları yok etmeye çalışacağız.

Ordu Eğitimi Ordu Eğitimi Sağ üst köşedeki Continue yazan yere tıklayınız.Daha sonra Play butonuna tıkladıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda girdiğiniz evdeki hedefleri vurmaktır. Oyun idman amaçlıdır.Geç ateş ederseniz ya da hedefi göremezseniz oyunu kaybedersiniz. Oyunda esirler de vardır. Onları vurmamalısınız. Oyunun kontol tuşları A,W,S,D yön tuşları ve mause(fare) kullanıyorsunuz.

Mıknatıs Kamyon 2 Mıknatıs Kamyon 2 Oynaoyun.net mıknatıslı kamyon oyunu eklemeye devam ediyor.Size verilen taşıyıcı ve mıknıtıs gücü olan kamyon ile kutucukları taşıyarak görevi tamamlamaya çalışmalısınız. Ok tuşları ile kontrol ettiğiniz arabanızın mıknatıs gücünü ise fare ile kontrol etmelisiniz. Aldığınız kutuyu tırın içerisindeki gölgeli noktaya taşımalısınız.